27-11-2019 eKurier | Kurier Plus
Z SIECI

Jak przetrwać porzebudowę Szafera

Jak przetrwać porzebudowę Szafera
Fot. Mirosław WINCONEK

Rozpoczęła się przebudowa ulicy Władysława Szafera w Szczecinie. Od poniedziałku jest nieprzejezdna dla samochodów na odcinku od ronda Szczecińskich Olimpijczyków do skrzyżowania z ul. Franciszka Jarzyńskiego. Ten rejon jest placem przebudowy. W ciągi 1,5 roku ma powstać ulica dwujezdniowa, nowe ronda, pętla tramwajowo-autobusowa, nowe chodniki, ścieżka rowerowa itp. Wszystko za ponad 125 mln złotych. Jak przetrwają tę modernizację kierowcy i mieszkańcy?

nono: przez zimę to chyba tylko chodnik będą rozbierać ukraińskie ekipy. A tak przy okazji, dlaczego ten barak-slams po byłym hotelu przy Szafera jeszcze stoi?

skorpionjk: No to zacznie się nowy armagedon. Kompletny brak wyobraźni. Zamiast skończyć przebudowę na Woj. Polskiego i pomyśleć o alternatywnej drodze za halą wzdłuż jednostki do ronda z Modrą i Szeroką to zaplanowali piekło na uliczkach osiedlowych. Nie mówiąc o tym, co będzie się działo na Bezrzeczu (Koralowa i Modra już w tej chwili jest w rozsypce), plus roboty drogowe w Wołczkowie. Dla jeżdżących do pracy to już tylko chyba urlop bezpłatny albo praca w domu.

Darek: Dziwny front robót. Zobaczymy czy aż tak bardzo

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 27-11-2019Image
Fot. Mirosław WINCONEK
Image
Fot. Mirosław WINCONEK
Image
Fot. Mirosław WINCONEK