31-12-2018 eKurier | Kurier Plus
Atrakcje i zmiany w komunikacji

Szampański sylwester na Jasnych Błoniach

Szampański sylwester na Jasnych Błoniach
Sylwester rozpocznie się o godz. 21.30. Fot. Dariusz GORAJSKI

Na miejskim sylwestrze na Jasnych Błoniach w Szczecinie wystąpią gwiazdy jednego z najpopularniejszych muzycznych show w Polsce - „Twoja twarz brzmi znajomo". Na scenie nie zabraknie szczecińskich akcentów, a w samym mieście zmian w komunikacji oraz… utrudnień.

Po raz pierwszy producenci programu zdecydowali się zaprezentować na żywo formułę tego telewizyjnego show. Sylwester nie będzie emitowany w żadnej stacji telewizyjnej, dlatego organizatorzy zapraszają na Jasne Błonia już od godz. 21.30.

Na scenie pojawią się gwiazdy programu, które wykonają swój najlepszy repertuar. Wystąpią: Honorata Skarbek - uczestniczka 10. edycji programu; Maria Tyszkiewicz - zwyciężczyni 6. edycji; Michał Rudaś - uczestnik 6. edycji; Marek Kaliszuk - niezapomniany triumfator 2. edycji; Mariusz Totoszko - finalista 1. edycji; Agnieszka Twardowska - uczestniczka 5. edycji.

Artyści wcielą się w gwiazdy, śpiewając m.in. utwory: Rihanny, Dody, Krzysztofa Cugowskiego, Arethy Franklin, Pink, Axela Rose’a. Każdy z nich wykona również autorski utwór. Szczecinianie będą mieli okazję przekonać się, że wykonawcy potrafią zmieniać głosy i śpiewać na żywo. Zaprezentowanych zostanie ponad 40 utworów muzycznych.

Szczeciński sylwester poprowadzą Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski. Współorganizatorem jest Szczecińska Agencja Artystyczna oraz Endemol Shine Polska, który jest oddziałem jednego z największych producentów telewizyjnych na świecie. To twórca

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 31-12-2018Image
Fot. Bartosz TURLEJSKI