31-12-2018 eKurier | Sport
PIŁKA NOŻNA W Pogoni szykuje się kilka zmian

Czas rozstań

Czas rozstań
Mecz ze Śląskiem mógł dla Spasa Delewa oznaczać pożegnanie ze szczecińską publicznością. Fot. Ryszard PAKIESER

Pogoń jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia poinformowała o swoim pierwszym zimowym transferze i pozyskaniu na zasadzie wolnego transferu 21-letniego fińskiego skrzydłowego Santeri Hostikki.

Również przed świętami na testach medycznych we włoskim Cagliari przebywał 18-letni Sebastian Walukiewicz, natomiast z Rosji napłynęły wieści o poważnym zainteresowaniu Rubina Kazań 23-letnim reprezentantem Gruzji Laszą Dwalim. Wciąż nie mamy jeszcze informacji, z których piłkarzy to Pogoń zechce zrezygnować, a na pewno nie wszyscy spełnili oczekiwania i nie wszyscy pozostaną w drużynie na kolejną rundę.

Trener Kosta Runjaic dał się poznać jako szkoleniowiec twardy i stanowczy. Nie zamierza trzymać w swoim zespole piłkarzy, którzy od dłuższego czasu niewiele wnoszą do drużyny. Nie ma znaczenia, czy są to piłkarze lubiani, doświadczeni, wychowankowie czy z długim, wieloletnim stażem i ważnym kontraktem. Muszą spełniać jeden warunek - reprezentować odpowiedni poziom i gwarantować postęp w kolejnej rundzie.

Rok temu Pogoń bez skrupułów pożegnała takich graczy, jak: Gyurcso, Cincadze, Formella i znakomicie na tym wyszła. Pół roku temu z

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 31-12-2018